برنامه ريزي و اقدامات لازم به منظور اشاعه فرهنگ ديني و ملي و شناساندن فرهنگ و تمدن پربار اسلام و ايران و آشنا ساختن جوانان دانشجو با فرهنگ غني و گوهربار اسلام و تاريخ با عظمت ايران و تقويت فرهنگ كار و تلاش و خودباوري در بين دانشجويان عزيز از جمله اهداف و سياست ها و وظايف معاونت فرهنگي است.


در جهت نيل به هدف حاكميت فرهنگ اسلامي و ايجاد فضاي معنوي در محيط دانشگاه ، تمسك به قرآن كريم و اهل بيت عليهم السلام به عنوان دو يادگار ارزشمند پيامبر گرامي اسلام (ص) و تنها راه نجات بخش انسانها از انحراف و كج انديشي و به عنوان منابع بي بديل و مصون از خطا و نشاندهنده راه مستقيم براي سعادت مادي و معنوي انسانها مورد توجه اساسي در برنامه هاي فرهنگي اين معاونت بشمار مي رود.
دركنار تبليغ و ترويج فرهنگ اسلامي، شناساندن پيشينه درخشان و با عظمت تاريخي ملت بزرگ ايران از ديگر اهداف و رسالت هاي اين معاونت مي باشد كه اين شناخت سبب تقويت روحيه خودباوري كار و تلاش و همچنين مقاومت فرهنگي در مقابل فرهنگ هاي انحرافي بيگانه شده و دانشجويان عزيز را براي ساختن ميهن اسلامي و كسب برتري در علوم و فنون پيشرفته به تلاش و كوششي مضاعف رهنمون خواهد نمود.
اين معاونت در انجام وظايف و فعاليتهاي خود همچنين مجري تصميمات و مصوبات دو ركن اصلي و سياستگذار تحت عنوان:
        الف ) شوراي فرهنگي
         ب ) ستاد توسعه و ترويج فرهنگ اقامه نماز

مي باشد كه هر يك از اين شوراها حداقل هر دو ماه یکبار جلسه داشته و سياستهاي كلان و راهبردي دانشگاه را در حوزه فرهنگي بر اساس موازين و مقررات و دستورالعمل هاي سازمان مركزي تعيين مي نمايد. همچنين اغلب برنامه هاي فرهنگي اردوها،  همايشها و مراسم منوط به تصويب شوراي فرهنگي دانشگاه بوده و پس از تصويب اين شورا قابل اجرا مي باشد.

مدیریت مؤسسه آموزش عالی غیر انتفاعی تعالی، ورود شما کاربر محترم را به پایگاه اطلاع رسانی این مرکز گرامی می دارد.

ساعات کاری دانشگاه

به اطلاع کلیه دانشجویان و مراجعه کنندگان محترم می رساند که ساعات کاری مؤسسه آموزش عالی غیر انتفاعی تعالی، شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 14 می باشد.

 

  • اتاق 101 مدیریت
  • اتاق 102 آموزش
  • اتاق 103 دبیرخانه
  • اتاق 104 انفورماتیک
  • اتاق 105 مالی
جستجو